Весна – саме час підтримати свій імунітет!
Займайтесь фізкультурою, спортом. Фізичні навантаження укріплюють імунну систему та є хорошою профілактикою хвороб. Щоденні прогулянки на свіжому повітрі допомагають зменшити стрес та нормалізувати сон, а це в свою чергу позитивно вплине на загальний стан організму та на імунітет зокрема.
Для зміцнення імунітету дотримуйтесь принципів здорового харчування: не зловживайте жирною та смаженою їжею, напівфабрикатами, штучними ароматизаторами. Вживайте свіжі овочі та фрукти.
Також для зміцнення опірних сил організму застосовуйте препарати НСП
. Ось корисне посилання на всі наші продукти, які зможуть вам у цьому допомогти.
https://uansp.com/ua/
Доставляємо ЗДОРОВ'Я!